Jarosław Szczukowski

wiedza o społeczeństwie, podstawy przedsiębiorczości

Biography

• Name: Jarosław Szczukowski
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (10 votes, average: 4,00 out of 5)

Gdańszczanin, absolwent zarządzania oraz politologii i nauk społecznych na Uniwersytecie Gdańskim, a także Polish-American Summer School in Economics – University of Massachusetts at Amherst (USA) i Akademia Ekonomiczna w Poznaniu. Autor kilkudziesięciu artykułów naukowych z zakresu marketingu, finansów oraz studiów międzynarodowych i regionalnych, organizator kilkunastu konferencji i projektów międzynarodowych w Regionie Morza Bałtyckiego, były przewodniczący Komisji Współpracy Międzyregionalnej i Zagranicznej Sejmiku Województwa Pomorskiego. Nauczyciel akademicki w Wyższej Szkole Administracji i Biznesu im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Gdyni.
Interesuję się sportem, lubię grać w brydża, podróżować, słuchać muzyki, oglądać thrillery. Specjalizuję się w polityce międzynarodowej, integracji europejskiej i współpracy bałtyckiej, zwłaszcza w obszarze gospodarki, edukacji i rynku pracy.

Skills

Education & Training