Teresa Zaforymska

język polski

Biography

• Name: Teresa Zaforymska
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (6 votes, average: 2,83 out of 5)

Jestem nauczycielem dyplomowanym z dużym doświadczeniem zawodowym.
Uczę języka polskiego w różnego typu szkołach, poczynając od szkoły podstawowej i gimnazjum, a kończąc na szkole ponadgimnazjalnej.
Od wielu lat pełnię funkcję egzaminatora z zakresu przedmiotów humanistycznych w gimnazjum oraz egzaminatora egzaminu maturalnego z języka polskiego. Jednocześnie jestem wpisana przez MEN na listę ekspertów komisji egzaminacyjnych i kwalifikacyjnych.
Jestem współautorką innowacji pedagogicznej w klasie dwujęzycznej w gimnazjum.
Nauczanie i wychowywanie młodego pokolenia w dzisiejszych czasach stawia przed nauczycielem coraz wyższe wymagania i jest nie lada wyzwaniem. Lubię swoją pracę, chociaż jest ona trudna i odpowiedzialna, a przez społeczeństwo niedoceniana.
Jeśli chodzi o prywatną sferę życia, to mam dwoje dorosłych dzieci, męża. Lubię podróże, przyrodę i potyczki z genealogią, a przede wszystkim wypoczynek nad Bałtykiem.

Skills

Education & Training